BeRAWkids

FILOZOFIA MARKI BeRAWkids

Jesteśmy czołowym polskim producentem zdrowej żywności funkcjonalnej i superfoods, który we współpracy z uznaną trenerką Ewą Chodakowską, stworzył popularną linię produktów BeRaw.

Kolejnym krokiem w realizowaniu wspólnej misji było stworzenie nowej linii zdrowych przekąsek dla dzieci – BeRaw Kids.


BeRaw Kids stworzyliśmy z ogromnej troski o młode pokolenie oraz rodziców, którzy chcą dla swoich dzieci jak najlepiej. Chcemy zachęcić dzieci do większej dawki ruchu i zdrowego jedzenia. Przekąski stały się nieodłącznym elementem codziennego menu. Dzieci sięgają po nie coraz częściej, a rodzice nie mając wyboru, kupują te niezdrowe i ogromnie kaloryczne produkty. Tworząc BeRaw Kids, chcieliśmy dać im zdrowszy wybór.

Zobacz teledysk PRZEKĄSAKÓW GANG
Odbierz darmową kolorowankę
ZAPOZNAJMY SIĘ
LEŚNA PRZYGODA
ODBIERZ DARMOWĄ KOLOROWANKĘ

BeRAWkids

W OFERCIE DOSTĘPNE SĄ:

cztery smaki batonów i cztery smaki smoothie owocowo-warzywnego w formie musów w saszetkach oraz cztery smaki żelek na bazie soków owocowych bez dodatku żelatyny i cukru.

Produkty bogate w błonnik zostały wzbogacone o witaminy i składniki odżywcze takie jak witaminę A, C, wapń, magnez, selen czy cynk.

Wyróżnikiem BeRaw Kids jest prosty i czysty skład, brak dodatku cukru, brak oleju palmowego, sztucznych aromatów i barwników.


Linia powstała, by wesprzeć rodziców w budowaniu pozytywnych nawyków żywieniowych u dzieci i zapewnić zdrową alternatywę dla popularnych, dosładzanych przekąsek.

Liczne badania, a także przeprowadzone przez nas wywiady wskazują, że przekąski są stałym elementem w diecie dzieci.

Produkty z linii BeRaw Kids odpowiadają na te potrzeby.

Rodzice, chcąc ograniczyć ilość przetworzonej żywności w diecie dziecka, poszukują przekąsek naturalnych, wysokiej jakości i z dobrym składem. 72% rodziców wskazuje, że przekąski muszą być przede wszystkim smaczne, a co drugi rodzic uważa, że powinny dostarczać także składniki odżywcze.

NASZE PRODUKTY

BERAW KIDS BATON JAGODA JABŁKO 25G

BeRAW kids Baton Jagoda Jabłko to pyszna owocowa przekąska, na bazie składników naturalnych, stworzona z myślą o dzieciach.

Baton BeRAW kids Jagoda Jabłko to pyszny batonik przekąskowy, na bazie składników naturalnych, bez dodatku cukru. Ten pyszny batonik jest źródłem wapnia, który jest potrzebny do utrzymania zdrowych zębów i kości oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Idealny jako pożywna przekąska w ciągu dnia, między posiłkami, do spożycia w domu i w drodze, ma tylko 85 kcal. Pamiętaj o zrównoważonym sposobie żywienia i zdrowym trybie życia.

Bez dodatku cukru

Źródło wapnia

Jestem bezglutenowy!

KUP TERAZ

Odbierz darmową kolorowankę

ZAPOZNAJMY SIĘ
LEŚNA PRZYGODA

BeRAW Kids Baton Fistaszek 25g

BeRAW kids Baton Fistaszek to pyszna przekąska, na bazie składników naturalnych, stworzona z myślą o dzieciach.

Baton BeRAW kids Fistaszek to pyszny batonik przekąskowy, na bazie składników naturalnych, bez dodatku cukru. Ten pyszny batonik jest źródłem białka i magnezu, który przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Idealny jako pożywna przekąska w ciągu dnia, między posiłkami, do spożycia w domu i w drodze, ma tylko 100 kcal. Pamiętaj o zrównoważonym sposobie żywienia i zdrowym trybie życia.

Bez dodatku cukru

Źródło wapnia

Jestem bezglutenowy!

KUP TERAZ

Odbierz darmową kolorowankę

ZAPOZNAJMY SIĘ
LEŚNA PRZYGODA

BERAW KIDS BATON GUMA BALONOWA 25G

BeRAW Kids Baton Guma Balonowa to totalna innowacja na rynku zdrowych przekąsek dla dzieci! To jedyny na rynku batonik o tym popularnym wśród dzieci smaku, w 100% naturalny i bez dodatku cukru.

Baton BeRAW Kids Guma Balonowa to batonik przekąskowy na bazie składników naturalnych. Jest obsypany niebieską posypką z komosy, która jest otoczona naturalnym superfoods: spiruliną. Batonik jest pyszny i zaciekawi swoją kolorystyką każde dziecko. Smak gumy balonowej uzyskaliśmy dzięki wyjątkowemu połączeniu owoców. Przekąska nie zawiera sztucznych barwników i dodatków. Pamiętaj o zrównoważonym sposobie żywienia i zdrowym trybie życia.

Bez dodatku cukru

Źródło wapnia

Jestem bezglutenowy!

KUP TERAZ

Odbierz darmową kolorowankę

ZAPOZNAJMY SIĘ
LEŚNA PRZYGODA

NOWOŚĆ

BeRAW Kids Baton Truskawka Banan 25g

BeRAW kids Baton Truskawka Banan to pyszna owocowa przekąska, na bazie składników naturalnych, stworzona z myślą o dzieciach.

Baton BeRAW kids Truskawka Banan to pyszny batonik przekąskowy, na bazie składników naturalnych, bez dodatku cukru. Ten pyszny batonik jest źródłem cynku, który pomaga zachować zdrowe paznokcie, włosy i skórę. Idealny jako pożywna przekąska w ciągu dnia, między posiłkami, do spożycia w domu i w drodze, ma tylko 84 kcal. Pamiętaj o zrównoważonym sposobie żywienia i zdrowym trybie życia.

Bez dodatku cukru

Źródło wapnia

Jestem bezglutenowy!

KUP TERAZ
ZAPOZNAJMY SIĘ
LEŚNA PRZYGODA

Odbierz darmową kolorowankę

BeRAW Kids Smoothie Marchew Banan Dynia 100g

BeRAW kids Smoothie Marchew Banan Dynia to płynna przekąska w formie musu owocowo-warzywnego, stworzona z myślą o dzieciach.

BeRAW Smoothie Marchew Banan Dynia to owoce i warzywa zamknięte w tubce, czyli płynna przekąska w formie musu. To porcja owoców i warzyw idealna do spożycia w ciągu dnia na II śniadanie i podwieczorek. Do produkcji smoothie wykorzystujemy tylko surowce poddawane bieżącej kontroli jakościowej. Współpracujemy także z zaufanymi dostawcami spełniającymi standardy jakości i bezpieczeństwa. Receptura naszego smoothie została wzbogacona w witaminy (C, A) i składniki mineralne (magnez, wapń, cynk, selen). Jest to produkt bez dodatku cukru (zawiera naturalnie występujące cukry). To pyszne smoothie jest źródłem magnezu, który przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Pamiętaj o zrównoważonym sposobie żywienia i zdrowym trybie życia.

Bez dodatku cukru

Źródło wapnia

Jestem bezglutenowy!

KUP TERAZ

Odbierz darmową kolorowankę

ZAPOZNAJMY SIĘ
LEŚNA PRZYGODA

BeRAW Kids Smoothie Śliwka Gruszka Banan 100g

BeRAW Kids Smoothie Śliwka Gruszka Banan to płynna przekąska w formie musu owocowego, stworzona z myślą o dzieciach.

BeRAW Smoothie Śliwka Gruszka Banan to owoce zamknięte w tubce, czyli płynna przekąska w formie musu. To porcja owoców idealna do spożycia w ciągu dnia na II śniadanie i podwieczorek. Do produkcji smoothie wykorzystujemy tylko surowce poddawane bieżącej kontroli jakościowej. Współpracujemy także z zaufanymi dostawcami spełniającymi standardy jakości i bezpieczeństwa. Receptura naszego smoothie została wzbogacona w witaminy (C, A) i składniki mineralne (magnez, wapń, cynk, selen). Jest to produkt bez dodatku cukru (zawiera naturalnie występujące cukry). To pyszne smoothie jest źródłem cynku, który pomaga zachować zdrowe włosy, paznokcie i skórę. Pamiętaj o zrównoważonym sposobie żywienia i zdrowym trybie życia.

Bez dodatku cukru

Źródło wapnia

Jestem bezglutenowy!

KUP TERAZ
LEŚNA PRZYGODA
ZAPOZNAJMY SIĘ

Odbierz darmową kolorowankę

BeRAW Kids Smoothie Jagoda Truskawka Banan 100g

BeRAW Kids Smoothie Jagoda Truskawka Banan to płynna przekąska w formie musu owocowego, stworzona z myślą o dzieciach.

BeRAW Smoothie Jagoda Truskawka Banan to owoce zamknięte w tubce, czyli płynna przekąska w formie musu. To porcja owoców idealna do spożycia w ciągu dnia na II śniadanie i podwieczorek. Do produkcji smoothie wykorzystujemy tylko surowce poddawane bieżącej kontroli jakościowej. Współpracujemy także z zaufanymi dostawcami spełniającymi standardy jakości i bezpieczeństwa. Receptura naszego smoothie została wzbogacona w witaminy (C, A) i składniki mineralne (magnez, wapń, cynk, selen). Jest to produkt bez dodatku cukru (zawiera naturalnie występujące cukry). To pyszne smoothie jest źródłem wapnia, który jest potrzebny do utrzymania zdrowych zębów i kości oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Pamiętaj o zrównoważonym sposobie żywienia i zdrowym trybie życia.

Bez dodatku cukru

Źródło wapnia

Jestem bezglutenowy!

Odbierz darmową kolorowankę

KUP TERAZ
ZAPOZNAJMY SIĘ
LEŚNA PRZYGODA

BeRAW Kids Smoothie Gruszka Banan Szpinak 100g

BeRAW Kids Smoothie Gruszka Banan Szpinak to płynna przekąska w formie musu owocowego, stworzona z myślą o dzieciach.

BeRAW Smoothie Gruszka - Banan - Szpinak to owoce i warzywa zamknięte w tubce, czyli płynna przekąska w formie musu. To porcja owoców i warzyw idealna do spożycia w ciągu dnia na II śniadanie i podwieczorek. Do produkcji smoothie wykorzystujemy tylko surowce poddawane bieżącej kontroli jakościowej. Współpracujemy także z zaufanymi dostawcami spełniającymi standardy jakości i bezpieczeństwa. Receptura naszego smoothie została wzbogacona w witaminy (C, A) i składniki mineralne (magnez, wapń, cynk, selen). Jest to produkt bez dodatku cukru (zawiera naturalnie występujące cukry). To pyszne smoothie jest źródłem witaminy C, która przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Pamiętaj o zrównoważonym sposobie żywienia i zdrowym trybie życia.

Bez dodatku cukru

Źródło wapnia

Jestem bezglutenowy!

Odbierz darmową kolorowankę

LEŚNA PRZYGODA
ZAPOZNAJMY SIĘ
KUP TERAZ

BE RAW KIDS ŻELKI MANGO/MARAKUJA 35G

BeRAW Kids Żelki Mango/Marakuja to owocowa przekąska w formie żelek, w kształcie gwiazdek stworzona z myślą o dzieciach.

BeRAW Kids Żelki Mango/Marakuja to przekąska owocowa o smaku mango/marakuja - 100% owoców – bez żelatyny i dodatku cukru. Produkt zawiera tylko naturalnie występujące cukry. Te pyszne żelki są źródłem błonnika i nie zawierają syropu glukozowo-fruktozowego. Powstały na bazie soków owocowych w ulubionych smakach dzieci.

Bez dodatku cukru

100% owoców

Jestem bezglutenowy!

Odbierz darmową kolorowankę

ZAPOZNAJMY SIĘ
LEŚNA PRZYGODA
KUP TERAZ

BeRAW Kids żelki Truskawka 35g

BeRAW Kids Żelki Truskawka to owocowa przekąska w formie żelek w kształcie truskawek, stworzona z myślą o dzieciach.

BeRAW Kids Żelki Truskawka to przekąska owocowa o smaku truskawki - 100% owoców – bez żelatyny i dodatku cukru. Produkt zawiera tylko naturalnie występujące cukry. Te pyszne żelki są źródłem błonnika i nie zawierają syropu glukozowo-fruktozowego. Powstały na bazie soków owocowych w ulubionych smakach dzieci. Pamiętaj o zrównoważonym sposobie żywienia i zdrowym trybie życia.

Bez dodatku cukru

100% owoców

Jestem bezglutenowy!

LEŚNA PRZYGODA
ZAPOZNAJMY SIĘ
KUP TERAZ

Odbierz darmową kolorowankę

BERAW KIDS ŻELKI BANAN Z CHRUPKAMI 35G

BERAW Kids Żelki Banan z chrupkami to jedyne na rynku CHRUPO-ŻELKI: żelki z dodatkiem chrupek ryżowych, w kształcie rybek, które zostały stworzone z myślą o dzieciach.

BERAW Kids Żelki Banan z chrupkami to owocowa przekąska, bez dodatku cukru, która w swoim składzie ma w 100% naturalne składniki. Receptura została opracowana wyłącznie na sokach i przecierach owocowych z dodatkiem chrupek ryżowych, które nadają żelkom niebanalnej chrupkości. Nasze nowe żelki mają kształt rybek, co pobudza wyobraźnie dziecka i zachęca do zabawy. Produkt nie zawiera żelatyny oraz syropu glukozowo-fruktozowego. Jest źródłem błonnika.

Bez syropu glukozowo-fruktozowego

Odbierz darmową kolorowankę

ZAPOZNAJMY SIĘ
LEŚNA PRZYGODA
KUP TERAZ

NOWOŚĆ

BERAW KIDS ŻELKI MALINA Z CHRUPKAMI 35G

BERAW Kids Żelki Malina z chrupkami to jedyne na rynku CHRUPO-ŻELKI : żelki z dodatkiem chrupek ryżowych, w kształcie rybek, które zostały stworzone z myślą o dzieciach.

BERAW Kids Żelki Malina z chrupkami to owocowa przekąska, bez dodatku cukru, która w swoim składzie ma w 100% naturalne składniki. Receptura została opracowana wyłącznie na sokach i przecierach owocowych z dodatkiem chrupek ryżowych, które nadają żelkom niebanalnej chrupkości. Nasze nowe żelki mają kształt rybek, co pobudza wyobraźnie dziecka i zachęca do zabawy. Produkt nie zawiera żelatyny oraz syropu glukozowo-fruktozowego. Jest źródłem błonnika.

Bez syropu glukozowo-fruktozowego

LEŚNA PRZYGODA
ZAPOZNAJMY SIĘ
KUP TERAZ

Odbierz darmową kolorowankę

NOWOŚĆ

DLA RODZICÓW

Wyzwania cywilizacyjne

Zmiany cywilizacyjne coraz bardziej ingerują w nasz styl życia.

Żywność wysoko przetworzona

Choroby cywilizacyjne

Wzrost zachorowań na alergie

Urbanizacja, szybkie tempo życia

Zanieczyszczenie środowiska

Cyfryzacja

Rodzice zmagają się

z nowymi wyzwaniami...

Zdrowy rozwój dziecka, wyzwania współczesnej mamy

 • Dobrostan dziecka
 • Zrównoważony rozwój dziecka
 • Zdrowe odżywianie
 • Smaczne i urozmiacone posiłki
 • Atrakcyjna forma podania posiłku
 • Presja otoczenia na zdrowy styl życia
 • Kontrola wagi dziecka, walka z próchnicą
 • Presja dzieci „Mamo chcę coś słodkiego”

problem

otyłości dzieci w polsce

Statystyki biją na alarm!

Otyłość dzieci w Polsce rośnie z roku na rok!

DIETA

Brak aktywności fizycznej

Ćwicz z PRZEKĄSAKAMI i Ewą Chodakowską.

Wspólny trening to fantastyczna zabawa dla małych i dużych! Zawarte w nim ćwiczenia zostały dobrane w taki sposób, by pomóc dzieciom poprawić koordynację ruchową i mięśniową oraz pozwolić im wypracować lepszą mobilność, równowagę i wytrzymałość mięśniową.

Dla Ewy Chodakowskiej, która od dekady skutecznie realizuje misję promocji zdrowego stylu życia, to bardzo istotny temat. Jej zdaniem, poza tworzeniem alternatywnych produktów, wciąż potrzebna jest edukacja i szerzenie świadomości.

Na przestrzeni ostatnich lat widzę ogromną różnicę w podejściu Polaków do aktywności fizycznej i zdrowej diety. To zmiana, która powinna za sobą pociągnąć kolejne. Liczba dzieci z nadwagą i otyłością w Polsce rośnie. To realne wyzwanie, z którym mierzą się rodzice, ale to dotyczy także nas wszystkich. Otyłe dziecko, to z dużym prawdopodobieństwem otyły dorosły, który już na starcie dorosłego życia może mieć problemy zdrowotne. Zdajemy sobie także sprawę z tego, jakim wyzwaniem jest zachęcenie dzieci do zmiany przyzwyczajeń, do aktywności fizycznej i próbowania nowych, zdrowych smaków, dlatego opracowujemy szereg działań edukacyjnych i aktywizujących dzieci.

otyłe dziecko to na 80% otyły dorosły

zobacz trening GANGU PRZEKĄSAKÓW Z EWĄ

Dzieciństwo to najlepszy czas budowania prawidłowych nawyków zdrowotnych dotyczących diety i aktywności fizycznej. Nie bez przyczyny mówi się ‘’ czym skorupka za młodu…’’. Niestety, zewsząd otacza nas żywność przetworzona bogata w cukier, tłuszcz i konserwanty.

Dzieciom przede wszystkim należy dawać dobry przykład! W tym celu ważne jest wspólne spożywanie posiłków, przygotowywanie ich, rozmowa na temat zdrowia i dobrej relacji z jedzeniem, kupowanie dobrego jakościowo pożywienia. Wymaga to czasu i zaangażowania, ale z czasem staje się codziennością, zdrowym nawykiem i dużą przyjemnością wynikającą z poczucia dbania o siebie i dziecko oraz prawidłowego odżywienia organizmu. Dzięki temu dziecko zyska energię, prawidłową koncentrację i chęć do nauki. Dieta zarówno dorosłych jak i dzieci jest obecnie bardzo monotonna, a posiłki wyglądają podobnie każdego dnia. To wygodne i dające pewność rodzicom, że dziecko na pewno zje ulubione kanapki z serem, tosty, makaron z sosem czy naleśniki z dżemem. Niestety w taki sposób nie nauczymy go spożywania warzyw, owoców, orzechów, nasion i produktów prozdrowotnych. Dlatego też z pomocą przychodzą przekąski, które możemy podać pomiędzy posiłkami jako zdrowe zamienniki typowych słodyczy, które nie tylko są smaczne, ale również pełne witamin i składników mineralnych. Są to np. batony owocowe z dodatkiem orzechów, czy owocowe musy. Produkty te można wpleść do śniadaniówki, dać dziecku na podwieczorek. W ten sposób dbamy również o regularność posiłków, która jest jednym z elementów prawidłowych nawyków żywieniowych. Zdrowe przekąski można dawać dziecku na trening, rower, spacer czy wspólną wyprawę - bo ruch to również nieodzowny element zdrowia.

Odpowiedź na epidemię otyłości dzieci

Wybieraj zdrowe i naturalne produkty. Nowa linia jest odpowiedzią na realny problem, jakim jest nadwaga i otyłość dzieci oraz młodzieży.

Starannie wyselekcjonowany skład. Zależy nam na wspieraniu rodziców w prawidłowym rozwoju dzieci. Wiemy, jak ważne jest dobre odżywianie i budowanie dobrych wzorców żywieniowych od najmłodszych lat. Dlatego korzystamy wyłącznie ze składników najwyższej jakości pochodzących tylko od zaufanych dostawców. Dbamy o to, by w składzie nie znajdowały się sztuczne dodatki. Nasze produkty nie zawierają dodatku cukru, sztucznych barwników i aromatów, ani konserwantów.

WITAMINY I SKŁADNIKI MINERALNE

pełnią ważną funkcję w prawidłowym rozwoju dziecka

Nasze produkty są źródłem witamin i składnikow mineralnych oraz białka, niezbędnych w prawidłowo zbilansowanej diecie dziecka.

 • Witamina A i C dbają o odporność
 • Magnez przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia
 • Cynk pomaga zachować zdrowe włosy, paznokcie i skórę
 • Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych zębów i kości i pomaga w funkcjonowaniu mięśni.

Znajdziesz je w naszych Smoothies i Batonikach.

PYSZNA ZABAWA

Do zadań specjalnych powołaliśmy przyjazny PRZEKĄSAKÓW GANG

Siłek, Pyszotka, Łebski i Gibek. Przekąsaki poprzez swoje super moce, prezentują różne składniki odżywcze i funkcje jedzenia. Dzięki nim dzieci mogą dowiedzieć się, że wapń dba o zdrowie zębów, mocne kości i pomaga w funkcjonowaniu mięśni, magnez przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia, cynk pomaga zachować zdrowe włosy, paznokcie i skórę, a witamina A i C dbają o odporność.

CZEŚĆ, JESTEM SIŁEK!

moja supermoc to siła!

Bardzo silny. Megazdrowy. Podnieść może most stalowy. A skąd jego Moc wypływa? Je owoce i warzywa.

HEJ, JESTEM ŁEBSKI!

moja supermoc to mądrość!

KSIĄŻKI LUBI I OWOCE - TO STĄD JEGO SUPERMOCE! TAKA Z NIEGO MĄDRA GŁOWA, ŻE SIĘ NAWET SOWA CHOWA!

HEJ, JESTEM GIBEK!

moja supermoc to sprawność!

GIĘTKie CIAŁO. MISTRZ BIEGANIA. CHĘTNY JEST DO POMAGANIA. LUBI POMPKI
I PODSKOKI. JE WARZYWA, PIJE SOKI.

HEJ, JESTEM PYSZOTKA!

moja supermoc to naturalność!

NATURALNA PRZYJACIÓŁKA, CO WESOŁA JEST JAK PSZCZÓŁKA. OWOC CIĄGLE MA PRZY SOBIE. ZAWSZE MIŁE SŁOWO POWIE.

PRZEKĄSAKÓW GANG

Zaprasza do zabawy!

Pobierz kolorowankę PRZEKĄSAKÓW GANG

Hej dzieciaki, ćwiczcie razem z nami!

Zobacz nasz

teledysk!

ZAPOZNAJMY SIĘ
LEŚNA PRZYGODA

GDZIE KUPIĆ

PRZEKĄSAKÓW GANG!

Wypełnij formularz.

Odbierz darmowy pakiet.KONTAKT

Purella Sp. z o.o. | ul. Wiertnicza 32 | 02-952 Warszawa

NIP: 951 239 49 17

Sprawdź inne produkty od Purella Food na www.purella.pl

Napisz do nas: kontakt@purella.pl